Ons dorpsbelang Doezum houdt jaarlijkse fietstocht

DOEZUM - Vereniging 'ons dorpsbelang' Doezum  organiseert op zaterdag 3 september weer de jaarlijkse fietstocht.

Deelname aan deze fietstocht is gratis. De fietscommissie heeft weer een mooie tocht uitgestippeld over een lengte van 30 kilometer. Het traject is tevens geschikt voor scootmobiel of driewieler. Op sommige gedeelten is er voor deze deelnemers een stukje alternatieve route. Er wordt in groepsverband gereden en onderweg wordt u een consumptie aangeboden. Vertrek om 13.00 uur (aanwezig zijn om 12.45 uur) bij café 'de Steven' te Doezum, om in auto’s te vertrekken naar Coenderborg in Nuis, en daar gaat alles te fiets verder. Wie zelf geen vervoer voor de fietsen heeft kan rekenen op een aanwezige auto met aanhanger die de fietsen kan vervoeren. Opgave kan tot en met 31 augustus bij H. Zwier, telefoon: 0594–612056.